• Rozstrzygnięcie konkursu

• Rodzinny konkurs na

,,Grę edukacyjną rozwijającą  umiejętności matematyczne”.

Rozstrzygnięty !

W dniu 04.05.2020r został rozstrzygnięty konkurs na ,,Grę edukacyjną rozwijającą umiejętności matematyczne”. Do konkursu przystąpiło 18 przedszkolaków z grami wykonanymi własnoręcznie przy udziale rodziców. Wyłonienie zwycięzców było niezwykle trudne, ponieważ każda gra była wyjątkowa. Zgromadzone jury przez 4 godziny pracowało nad wyłonieniem zwycięzców. Każda gra była dokładnie przeanalizowana przez powołaną komisje. Podczas oceny prac jury przyznawało punkty za: pomysłowość, estetykę, oraz staranność wykonania. Ostatecznie postanowiono przyznać  trzy I miejsca w każdej kategorii wiekowej, oraz specjalne wyróżnienia. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy i upominki. Dla wszystkich należą się wielkie brawa!

Oto wyniki:

Laureaci:

Kategoria wiekowa 3-4latki

I miejsce  - Liliana Ulmaniec

I miejsce - Jagoda Bylica

I miejsce – Oliwier Firek

Wyróżnienie – Hania Tyrpuła

Laureaci:

Kategoria wiekowa 5-6latki

I miejsce  - Aleksandra Węglarz

I miejsce – Ula i Marysia Szczecińskie

I miejsce – Leon Trojan

Wyróżnienia:

Nataniel Nowak

Amelia  Firek

Mikołaj i Zuzanna Guśpiel

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim dzieciom i ich najbliższym dziękujemy  za zaangażowanie i udział w konkursie. Wykonane gry pozostaną w naszym przedszkolu i posłużą dzieciom do zabawy.

Ze względu na obecną sytuacje, termin wręczenia dyplomów i nagród zostanie podany na stronie internetowej przedszkola.