• ZEBRANIE Z RODZICAMI

• Serdecznie zapraszamy Rodziców

na zebranie organizacyjne,

które odbędzie się we wtorek tj. 06.09.2022r. o godzinie 16.15.

• Witamy w nowym roku przedszkolnym 2022/2023

• Zapraszamy do przedszkola wszystkich przyjętych Przedszkolaków 01.09.2022r.

• Prosimy o przyniesienie:

- podpisanych pantofli

- ubrania na zmianę

- chusteczek nawilżanych

- chusteczek higienicznych (wyciągane z pudełka).

Informacja na temat zebrania z rodzicami udzielona zostanie w późniejszym terminie.

Listy dzieci należących do poszczególnych oddziałów umieszczone zostaną na drzwiach przedszkolnych.

Dzieci z grup Biedronki, Pszczółki i Żabki wchodzą wejściem głównym od strony ulicy.

Dzieci z grup Motylki i Krasnale wchodzą małym wejściem od strony Zakładu Głuchych.

Ze względu na sytuacje epidemiologiczną do przedszkola mogą wchodzić tylko rodzice dzieci nowoprzyjętych w okresie adaptacji.

Przypominamy o przestrzeganiu deklarowanych przez rodziców godzin pobytu dziecka w przedszkolu.

Podstawa Programowa realizowana jest w godzinach od 8.00 – 13.00.

Śniadania wydawane są od godziny 8.30.

Prosimy o zgłaszanie nieobecności dziecka do godziny 8.00.